Odsłaniamy nowe oblicze komfortu

Mio Decor specjalizuje się w produkcji elektrycznych osłon wewnętrznych: karniszy, rolet rzymskich, rolet materiałowych oraz żaluzji drewnianych i aluminiowych. Oferta obejmuje wyroby gotowe wyposażone w automatykę uznanych producentów, z FIBARO na czele. Firma prowadzi także sprzedaż własnych silników i komponentów do produkcji elektrycznych osłon wewnętrznych.

Mio Decor - elektryczne osłony okienne Wieloletni rozwój i otwartość na potrzeby klientów sprawiają, że Mio Decor prezentuje dziś kompletną ofertę osłon wewnętrznych wraz z usługami dodatkowymi - od pomiarów i porad przy wyborze tkanin, po profesjonalny montaż. Dostępne wzorniki tkanin obejmują 3000 pozycji, wśród których znajdują się również ekskluzywne materiały dla najbardziej wymagających klientów.

Karnisze i rolety Mio Decor cieszą się powodzeniem wśród klientów w Europie i Azji.

Zalety i korzyści

Karnisze i rolety elektryczne były kiedyś produktem przemysłowym stosowanym jednostkowo. Popularyzacja domów inteligentnych otworzyła klientów na korzyści płynące z automatyzacji zasłon, żaluzji i rolet wewnętrznych.

Ekologia i oszczędność energii
Połączenie przesłon okiennych z czujnikami nasłonecznienia i temperatury pozwala na automatyczne uruchomienie scenariuszy. W słoneczny, ciepły dzień zasłony zamkną się, co zmniejszy nagrzewanie pomieszczenia, a tym samym ograniczy koszty korzystania z klimatyzacji.
Mio Decor - Ekologia i oszczędność energii
Mio Decor - Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Dom to miejsce, które kojarzy się z bezpieczeństwem. Aby je zachować instalujemy m.in. alarmy i rolety antywłamaniowe. Jednak podstawowe znaczenie dla ochrony przed włamaniem ma symulacja obecności domowników. Popularność sterowania oświetleniem i roletami nie spełnia już tej funkcji. Rozwiązaniem jest automatyzacja zasłon, rolet rzymskich i żaluzji, bo który złodziej spodziewa się automatycznie sterowanej zasłony?
Prestiż - wyróżnij swoje wnętrze!
Rolety wewnętrzne sterowane z pilota czy smartfona? Zasłona zamykająca się sama po lekkim pociągnięciu? Z naszymi produktami Twoje wnętrza nabiorą unikalnego i indywidualnego charakteru.
Mio Decor - Prestiż, wyróżnij swoje wnętrze!
Mio Decor - Wygoda Wygoda
Przesłony mocowane na dużej wysokości, o dużych wymiarach lub duża ilość systemów w jednym pomieszczeniu to sytuacje gdy ręczna obsługa osłon wewnętrznych jest utrudniona. Z obsługą osłon elektrycznych poradzi sobie zarówno dziecko jak i osoba mająca trudności z nowymi technologiami. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk by wpuścic światło do pomieszczenia.
Lepszy sen
Ponad połowa z nas ma problemy ze snem. Zastosowanie zaciemniających zasłon ułatwi zaśnięcie, a funkcja sterowania czasowego sprawi, że zasłona w sypialni sama uchyli się chwilę przed dźwiękiem budzika.
Mio Decor - Lepszy sen
W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.

W przygotowaniu.